2076

В наявності
Oksana Mukha

Сукня виготовлена з унікального дизайнерського шовкового жаккарду, виробником якого є єдина компанія в світі. Ексклюзивність цієї тканини полягає в поєднанні вугільно чорних, зелених та срібних шовкових та металізованих ниток за уікальним малюнком, розробленим дизайнером таким чином, що сяюча тканина сама по собі є вже декором і не потребує додаткових оздоблень. Крім того, малюнок розміщений так, що переплетення шовкових та металізованих ниток чергуються з незакритими частинами полотна, створюючи свого роду повітряні, напівпрозорі ділянки . Тканина створена спеціально для бренду OKSANA MUKHA, джерелом натхнення дизайнера була динаміка вулканічної породи. Матеріал настільки самодостатній, що задачею наших дизайнерів було тільки одне-не заважати авторському задуму і створити досконалий виріб, який його відкриє. Всі драпіровки закріплені вручну. Лінія талії підкреслена поясом чорним сатеновим поясом.

₴ 38000 грн.
Кількість:
6 людей переглядають цей товар
Ця сукня готова до замовлення у стандартних розмірах, які вказані на нашому сайті. Перевірити свій розмір можна у розмірній таблиці, яка розміщена вгорі. Для того, щоб купити сукню по індивідуальних мірках, замовте персональну консультацію нашого менеджера.
Поділитись

⭐ Чи можна купити вечірню сукню бренду “OKSANA MUKHA” нестандартного розміру?

Так, в наших салонах представлені вечірні сукні на будь-яку фігуру чи розмір. Також пропонуємо варіант індивідульного пошиву за вашими мірками.

⭐ Від чого залежить вартість вечірніх суконь від “OKSANA MUKHA”?

Ціна пошиву вечірньої сукні залежить від матеріалу, декоративних елементів та складності роботи. Для декору використовуємо стрічки, мереживо, вишивку, гіпюр, камінці. Роботи з декорування виконуються вручну майстринями. Але підібрати сукню в салоні “OKSANA MUKHA” можна на будь-який гаманець.

⭐ Як купити вечірню сукню онлайн?

У розділі "Вечірні сукні" виберіть модель, яка сподобалася, та вкажіть розмір. Якщо є сумніви, який розмір обрати, зателефонуйте нашому менеджеру або залишіть заявку на сайті і Вам перетелефонують. Також є можливість забронювати сукню та прийти на примірку в найближчий салон.