Колекція «City passion»

07.08.2020

В буянні літа ми не захотіли зупинити нашу любов і творчість та створили колекцію, сповнену легкості, стрімкості і життя.

Джерелом натхнення для нас  став образ нареченої – такої, якою ми побачили її сьогодні –  сучасної , витонченої, сміливої , чарівної у своїй насолоді життям, любов’ю та свободою. Вона любить життя і себе в ньому. Її стрімкий рух не спинити, не обмежити. Її спрагу і волю бути в цьому світі і насолоджуватись ним –  не здолати.

Гламур вуличного стилю від старого міста в поєднанні з молодістю, красою, легкістю та емоціями надихнув нас створити колекцію, сповнену почуттям  романтичної легкості, збагачену мерехтливим блиском, витонченим мереживом, вишуканими деталями, різноманітними текстурами, елегантними лініями та силуетами.

Історія прозорості, як продовження колекції «Gloss», мереживні квіткові мотиви, які ніби цвітуть на сукнях, графічна вишивка , збагачена блиском глітеру та паєток, різноманітність тканин та фактур, стрімкий шифон, текуча сяюча органза, легкий тюль, елегантний сатин, мерехтливий глітер – все це про нашу колекцію сьогодні.

Так, саме сьогодні, тут і зараз, щоб надихати, зваблювати, насолоджуватися і дарувати насолоду – адже саме ти достойна найкращого в свій найважливіший  день!

Сьогодні, тут і зараз – ти найкраща разом з брендом «ОМ»! 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

02.09.2020

Презентація нової колекції «City passion»

Читати всю статтю

11.06.2020

Перше львівське таксі

Читати всю статтю

09.06.2020

Наша нова колекція вже на сайті. Далі – це тільки між вами і вашим вибором.

Читати всю статтю