Про магазин

В інтернет – магазинах бренду OKSANA MUKHA ви знайдете сукні для наречених та їх мам , дружок та гостей, випускниць та сукні до будь якого свята, а також аксесуарну групу для вашого досконалого образу. Усі сукні відповідають сучасним тенденціям та виглядають бездоганно. Тут ви зможете замовити  сукні стандартного розміру та по індивідуальних мірках.

Місія  OKSANA MUKHA

Нести щастя людям в незабутній момент їхнього життя, створюючи найкращий продукт в індустрії моди.

Цінності OKSANA MUKHA

  • Турбота та уважність. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально та наші стилісти приділяють стільки часу і зусиль – скільки необхідно для підбору саме тієї сукні, яка задовільнить потреби покупця.
  • Сервіс. Ми надаємо комплекс послуг до, під час та після покупки у нас, такі як розстрочка оплати, висадка сукні по фігурі клієнта, консультація стиліста, безкоштовна примірка, пошиття сукні по індивідуальних мірках.
  • Якість.Кожна сукня це витвір мистецтва. Усі тканини найкращої якості від провідних виробників світу, декоруються ручною вишивкою та оздоблюються кристалами Swarovski
  • Професіоналізм. Ми підбираємо та навчаємо наших працівників, підтримуючи високий рівень необхідних компетенцій в команді.
  • Легкість та комфорт. Ми стараємося організувати максимально комфортний процес перебування в наших салонах, щоб покупка одягу була легкою та ні чим не обтяженою. Наші клієнти можуть відпочити за кавою у спеціально відведених зонах переглядаючи каталоги та обираючи сукні для примірки без жодних обмежень.